Bóle kręgosłupa, nóg i rąk mimo zabiegów rehabilitacyjnych

Witam. Kobieta 56 lat - bóle kręgosłupa, nóg i rąk mimo zabiegów rehabilitacyjnych.Badanie Western Blot ujemne , Elisa też. Zwyrodnienia kręgosłupa górnego i dolnego, renta - leczenie psychiatryczne. Ma ostrogi piętowe. Nie pomagają leki przecibólowe ,ostatnio 2 razy zasłabła- za wolna praca serca, nagłe obniżenie ciśnienia i słabe tętno.Leczenie szpitalne 2 tygodnie nie przyniosło poprawy. EKG serca prawidłowe po zasłabnięciu. Chcemy zbadać w kierunku tężyczki- czy to zasadne? Danka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno określić zasadność wykonywania badań na podstawie krótkiego opisu. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który po zbadaniu zleci niezbędne badania mające na celu ustalenie przyczyny nieprawidłowości.