Bóle kręgosłupa odcinka szyjnego i sztywnienie palców

Witam od pewnego czasu mam bóle kręgosłupa odcinka szyjnego. Czasem rano kiedy wstaje sztywnieją mi ręce od palców po łokcie. Przeważnie po 3 miesiącach pracy nie jestem w stanie do niej pójść gdyż boli mnie tak bardzo kregoslup. Bardzo dużo śpię... Potrafię przespać polowe dnia i cała noc. Jestem ciagle zmęczona. Co mi może dolegać o do jakiego lekarza powinnam sie udać ?

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej koljeności radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pani zadecyduje o dalszej diagnostyce, sądze, że koniecznie będzie wykonanie podstawowych badań: morfologia, badanie ogólne mcozu, glukoza, TSH, ekg oraz rth kręgosłupa szyjnego.
Pozdrawiam