Bóle kręgosłupa oraz łopatek, drętwienie nóg

Witam jestem od 4 dni w szpitalu. Moje pytanie jest takie strasznie mnie boli kręgosłup pod łopatkami tak ściska strasznie a na dole piecze nogi mi drętwieją tak jak by ucisk był i kolana bolą nie wiem jaka jest przyczyna i specjaliści też do tej pory nie wiedzą, robione miałem prześwietlenie nic nie wykazało robione miałem bolerioze też nic nie wykazało pobierana była 4 razy krew na różne badania dalej nic nie wykazało i na koniec zrobili mi rezonanz magnetyczny i odziwo też nic nie wykazało.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego i bez zapoznania sie z dokumentacja medyczna i wynikami nie mozna sie wypowiedziec. Proponuje kierować sie zlqedeniami lekarzy badających.