Bóle kręgosłupa oraz silne bóle głowy

Witam od ponad miesiąca mam silne zawroty głowy po okolo 2 tyg doszedl silny bol kręgosłupa w każdej jego części, zaburzenia pamięci, ciężko jest mi sie skupic, chodzę jak pijana, nudności. Przy bólach głowy wymioty. Silna nerwowość i euforia na przemian. Zimne nogi, mrowienie i bol nóg i rąk, przy schylaniu zatyka mi sie ucho. Mam nerwice lekowa. Czy to moze byc cos od kregoslupa czy to może byc guz mózgu? Prosze o pomoc.

WItam serdecznie, jepeli ma Pani nerwice lękową, to jest Pani pod opieką psychoterapeuty prawda ? Najpierw trzeba by się jego poradzić.
Na podstawie tegp co Pani napisała nie można postawić diagnozy. Tego typu symptomy mogą być pochodną kumulacji stresu ( tym bardziej, że ma pani nerwicę) , mogą też pochodzić od kręgosłupa itd. Jeżeli bierze Pani jakieś lekarstwa te objawy mogę być
działaniami ubocznymi. W każdym razie przydałoby się zrobić odpowiednie badania
Rentgen, CT, Badania Krwi .
Pozdrawiam i życzę zdrowia Krzysztof Dudziński

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza