Bóle kręgosłupa po wypadku

Witam, jestem po wypadku. Ponieważ nic mi się nie stało nie pojechałam szpitala. Teraz boli mnie kręgosłup odcinek szyjny + lewa ręka oraz odcinek dolny i lewa noga. Bóle się nasilają najczęściej w nocy. Najgorzej znaleźć pozycję do spania. Ból jest straszny ciągle trwający. W dzień jest jako tako ale noce są tragiczne. Co robić bo nie wiem czy jest sens i lekarzowi głowe zawracać. Mozę to przejdzie a ja panikuje tylko. Proszę o info, Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza lub na izbę przyjęć.