Bóle kręgosłupa po znieczuleniu

Witam, po znieczuleniu w kregoslup ( igle wbijano 6 razy ) , byl jakis problem ze znieczuleniem, pozniej byl zespol po punkcyjny ( 2 laty z krwi ) bol glowy ustapil , ale pozostal bol kregoslupa okolicy l5 l4 , czy po tym znieczuleniu to normalne ze bol utrzymuje sie tak dlugo ? ciezko jest mi sie schylic , czuje jakby sztywnosc w ledzwiach, i centralny bol kregu l4 i l5 .

Takie dolegliwości są normalne w sytuacji jaką Pan opisał. Nie podał Pan czasu kiedy to się działo, żeby można było się odnieść do tej kwestii.

Witam!
Niestety może to być po tym znieczuleniu. Potrzebne jest badanie rezonansu tego odcinka przed wizytą u neurologa i być może u neurochirurga.
Pozdrawiam.