Bóle kręgosłupa podczas leżenia

Od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup, ale tylko podczas leżenia , co uniemożliwia mi spanie w jakiejkolwiek pozycji ze względu na permanentny ból całego kręgosłupa. Ból jest do zniesienia, aczkolwiek zastanawia mnie, dlaczego tej dolegliwości nie odczuwam aż tak bardzo w ciągu dnia? Czy to coś poważnego?

Witam serdecznie
Polecam przeprowadzenie szczegółowych badań kręgosłupa , możliwe że występują zmiany zwyrodnieniowe, które nasilają się w momencie unieruchomienia ( ucisk). Po odebraniu wyników proponuje konsultacje z lekarzem neurologiem i ortopedą.