Bóle kręgosłupa promieniujące od odcinka lędźwiowego

witam od ponad 2 miesięcy pracuję jako sprzedawca, jest to praca fizyczna cały czas na stojąco, dźwiganie kartonów pow. 10 kg. Oprócz tego doskwiera mi silny stres przez presję czasu w wykonywaniu zadań... Pojawiły się bóle kręgosłupa promieniujące od odcinka lędźwiowego do szyji. Co robić?

Witam miło, powinna Pani naturalnie przeprowadzić badania RTG kręgosłupa.

Stres może mieć także bardzo szkodliwe działanie - a niekiedy symptomem mogę być
silne bóle. Powinna Pani nauczyć się koniecznie odstresowywania. Ewentualnie może Pani zamówić u mnie specjalne nagranie MP3 które oprócz redukcji stresu redukuje także ból. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Dudziński

Dzień dobry. Odniosę się do części pytania dotyczącej wpływu stresu na Pani funkcjonowanie. Istnieją skuteczne techniki terapeutyczne wspomagające strategie radzenia sobie ze stresem. Proszę rozważyć pracę z psychologiem w tym zakresie. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/