Bóle kręgosłupa przy skoliozie

Dzien dobry mam 24 lata jestem mloda mama 9miesiecznego dziecka. Od lat mam skolioze chodzilam na cwiczenia 11lat lecz przestalam gdyz zaczelam prace jakies 7 lat temu czesto bolal mnie kregoslup 2 lata temu mialam naderwanie ledzwiowego odcinka kregoslupa i miednicy od tego czasu nie dokuczal mi tak bol. Lecz dzisiaj w nocy cos mi oprzeskoczylo bo czesto musialam nosic dzicko i nie moge wytrzymac z bolu bol promieniuje nie moge lezec zgaic sie i dobrze wyprostowac nie wiem co to jest :(pomocy

Witam serdecznie
Powyższe objawy mogą wynikać z obciążenia kręgosłupa oczywiscie powiązane są ze skoliozą która zapewne spowodowała zmiany w Pani kręgoslupie, proponuję w miarę możliwości odciążyć kręgosłup zastosować miejscowo maść rozgrzewająca przeciwazalna , oczywiście nie bagatelizować dolegliwości zrobić badanie obrazowe i skąsultować się z lekarzem .