Bóle kręgosłupa przy skoliozie i sztywnienie w kończynach

Witam, Ma 29 lat i od 10 dni bardzo cierpie. Najpierw pojawily sie bol kregoslupa (mam skolioze) i sztywnienie/mrowienie w konczynach. W pracy czulam przechodzace prady przez prawy lokiec, potem odczuwalam oslabienie sily miesni w rekach i nogach. Obecnie mam zawroty glowy, bole chodzace po calym ciele i stanu lekowe. W tygodniu robilam badania krwi i na borelioze wyszly prawidlowo. Obecnie czuje mrownienie w dloniach przy pisaniu i ogolne oslabienie, a wczoraj czulam sie juz prawie zdrowa...

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą być spowodowane wieloma przyczynami, np. chorobą autoimmunologiczną, chorobami zakaźnymi innymi niż borelioza, zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego i innymi. Sugeruję konsultację lekarską podczas której lekarz po zbadaniu podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.