Bóle kręgosłupa u 57-latka

Od 3 lat (57l.) cierpię na bóle kręgosłupa.Dawniej szczególnie przy lędźwiach brałem zastrzyki i jakieś leki i przechodziło.Tak było z 2 razy w roku.Podobnie było z bólem poniżej łopatek i tak na przemian - jedno puszczało, zaczynało drugie.W zeszłym roku zacząłem brać regularnie Polprazol PPH Delparan na śrdkowe kręgi.Dawało poprawę i lepsze samopoczucie jednak na wiosnę zaatakowało lędźwia i lek nie działał.Neurolog zapisał Aspican.Pomogło, ale teraz zaatakowało środek i nic nie działa.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez badań klinicznych i dodatkowych.
Pozdrawiam