Bóle kręgosłupa w części lędźwiowej i piersiowej

mam bóle kregosłupa w ledzwiowej i piersiowej czesci. w ledzwiowej dwa lata temu wyszło mi brak przestrzeni miedzy kregowej i drobne wyostrzenia krawedzi trzonow, teraz piersiowy boli mnie przy kazdej czynnosci jaka wykonuje a zwlaszcza gdy odchylam głowe do tylu.praktycznie kazda czynnosc powoduje ból w tych dwoch miejscach

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u lekarza ( najpierw pierwszego kontaktu ) i wykonanie badań obrazowych kręgosłupa, które pomogą w ustaleniu dalszego leczenia. Doraźnie może Pani przyjmować ogólnodostępne leki przeciwbólowe. Pozdrawiam