Bóle kręgosłupa w części piersiowej

Od 2 lat borykam się z bólem kręgosłupa w części piersiowej. Bóle zaczęły się, gdy w pracy dużo dźwigałam i praca była fizyczna (taniec). Obecnie moja praca jest siedząca - typowo biurowa, ale jestem aktywna fizycznie. Nie pomagają na bóle masaże i fizjoterapia - diadynamika, jonoforeza, pole magnetyczne. Jestem 2 tyg. po zabiegach - Ból nadal jest. Zwłaszcza rano, gdy wstaję z łóżka a także pojawia się w nocy i za dnia. Ból często promieniuje na inne części ciała. Co dalej? Jak z tym walczyć?

DO pełnej konsultacji neurologicznej, pełny wywiad i badanie; z wynikami,
Jaki obraz RTG KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO?
Jakie dolegliwości, objawy patologiczne?? Jaki stan ogólny, sprawność. Siedzenie sprzyja bólom pleców .

Pozdrawiam