Bóle kręgosłupa w młodym wieku

Witam, jestem kobietą i mam 25 lat. Od 1,5 roku pracuję w biurze i 8 godzin spędzam przy komputerze. Od jakiegoś czasu występują u mnie bóle kręgosłupa. Udałam się do lekarza pierwszego kontaktu, gdzie dostałam skierowanie na RTG kręgosłupa. Opis jest następujący: Lordoza lędźwiowa i wysokość trzonów kręgów L zachowana. Zaostrzenie krawędzi trzonów kręgów L. Sklerotyzacja podchrzęstna w st. krzyżowo-biodrowych. Bardzo proszę o interpretację.

Witam!

Niestety, nie jestem w stanie Pani pomóc. Nie jestem lekarzem i nie mam uprawnienia do interpretowania takich wyników. Najlepiej niech się Pani uda do lekarza, który z pewnością udzieli pełnej informacji i wytłumaczy, co robić dalej.

Polecam również strony www.abczdrowie.pl, gdzie na pytania odpowiadają lekarze.

Pozdrawiam,
Dietetyk.