Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym

witam od d luższego czasu mam bóle kregosłupa w odcinku ledzwiowo krzyżowym. początkowo ból był sporadyczny z czasem było tak że nieumialem sie ruszac a nawet wstac. teraz jest jeszcze gorzej bol jest przez caly czas czy siedze stoje leze, czasem jest tak ze nieumiem nawet butów ubrać. ból występuje takze przy zwyklym kaszleniu a gdy popracuje troche dluzej i sie poruszam to bol jest czasem nie dowytrzymania... \jazda autem d luzej niz 2 lub 3 godziny niewchodzi w rachubę...

Dzień dobry,

Konieczna jet wizyta u lekarza ortopedy- bez odpowiedniej diagnostyki (wywiadu, wykonania testów klinicznych oraz badań obrazowych) nie da się postawić prawidłowego rozpoznania.

Pozdrawiam serdecznie.