Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Witam.Mam czeste bole odcinka ledzwiowego,są dni ze nie wstaje z lozka i mam mrowienia w dloniach i lewej nodze.Oto wyniki MRI Od.Ledzwiowego :Wiuelopoziomowe Guzki Schmorla w zakr.płytek granicznychTrzonów Dolnych Kręgów piersiowych i górrnych lędzw.Przebyta chorobA Scheuermanna.WL4 towarzyszy"limbus vertebra(przepukliny dotrzonowej)otoczona strefą przebudowy tłuszcz.szpiku.Odwodnienie i mierne obnizenie tarcz miedzykreg L2/L3,L3/L4,L5/S1.Czy jest to cos powaznego,czy mozna to jakos podleczyc?

Raczej zmiany patologiczne w kręgosłupie nie są zbyt nasilone i nie kolidują z korzeniami nerwowymi. Radzę w tej sprawie skonsultować się z neurologiem bezpośrednio. Odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne powinny w tym przypadku być wystarczające.