Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym w 3. miesiącu ciąży

Witam, Jestem aktualnie w 3 miesiącu ciąży. Dziś w nocy obudziłam się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz temperaturą 38,5'C. Nie miałam siły wstać do pracy i spałam do 11. Od 11 nie jestem w stanie wstać z łóżka na dłużej niż 3 minuty. Jestem osłabiona, a temperatura waha się pomiędzy 37, a 38' C. Nie mam kataru, ani kaszlu. Ostatnie wyniki krwi i moczu były bardzo dobre. Czy może być to przeziębienie i czy tabletka paracetamolu powinna pomóc? Pozdrawiam, Natalia

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy infekcji, paracetamol powinien pomóc na ból i gorączkę. W razie braku poprawy sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam