Bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej w nocy podczas snu

Witam,od 1,5 roku miewam bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej w nocy podczas snu,a w okolicy piersiowej i szyjnej w ciągu dnia.przy pierwszej wizycie neurolog podejrzewał boleriozę ...wynik wyszedł ujemny,teraz skierował mnie na tomograf komputerowy ,ale powiedział że to pewnie bez sensu bo po badaniu nie stwierdza zmian neurologicznych kręgosłupa u mnie ,jego zdaniem jest zdrowy bez zmian...więc dlaczego tak cierpię? śpię po 3-4 godz w nocy i budzi mnie ból pleców?a jest coraz gorzej

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W przypadku dolegliwości bólowych w okolicy kręgosłupa, wskazana jest konsultacja u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.