Bóle lewego boku u 66-latki

Panie Doktorze ,bardzo czesto boli mnie lewy bark ,bol promieniuje do szyi ,mecze sie w zdjeciu nic nie wychodzi ,bylam u roznych specjalistow ale przepisuja srodki znieczulajace,teraz biore Poltram Comb na noc i jakos przesypiam ,boje sie ze przyzwyczaje sie Co robic ?,Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był jakiś Uraz? Sądzę że konieczne jest badanie usg i udanie się do lekarza ortopedy