Bóle lewego sutka, zaczerwienienie

Witam, cały dzień boli mnie lewy sutek, prawy jest miękki, natomiast lewy oprócz bólu cały czas sterczy i jest wyraźnie zaczerwieniony, widać krew pod sutkiem (jakby był przekrwiony). Nie był on ugryziony czy ściskany, więc tym bardziej mnie to dziwi. Prawy wygląda normalnie, żadnych przekrwień. Wydzieliny nie ma. Badanie piersi miałam ponad pół roku temu, nie stwierdzono żadnych guzów. Czy mam się obawiać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa.