Bóle lewej piersi i pachy

Witam od miesiąca boli mnie lewa pierś jest to kłujący bol w rożnych miejscach łącznie z pacha. Lekarz zbadał pierś palpitacujnie i nie stwierdził żadnych zgrubień. Pierś jest miękka nie jest zaczerwieniona ani nic w tym stylu. Dostałam keral na bol i gdy go biore bol jest słabszy lub całkowicie znika ale jak przestaje to bol wraca! Czy to moze być cos złośliwego? Proszę o pomoc bo bardzo sie tym denerwuje i martwię. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczne jest wykonanie usg piersi. prosze koniecznie udać się dolekarza ginekologa lub do Poradni chorób piersi. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.