Bóle lewej piersi przy dotyku w połowie cyklu

witam..jestem w polowie cyklu i bardzo mnie boli lewa piers przy dotyku(mam w tej piersi torbiel 5mm) a prawa piers prawie nic nie boli przy dotyku. czy to normalne??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Aleksander Ropielewski

NIe jest to normalne i bez możliwości przeprowadzenia badania sugeruję kontakt z ginekologiem. Być może konieczne jest usunięcie torbieli.