Bóle lewej stopy i opuchlizna

Witam mam problem z lewa stopa.potwornie boli wszystko zaczęło się w lipcu 2014 r od tego czasu miałam robione usg doppler rtg stopy morfologie wszystko ok tylko crp 10 i ob 20 reszta ok krzywa cukrowa tez w normie. Stopa przestała boleć na dosyć długi czas jednak teraz znowu wszystko wróciło. Stopa boli jakby piecze i do tego strzela strzyka przy chodzeniu i jest troszkę opuchnięta dodam że mam duża nadwagę wręcz otyłość ok 116 kg i 180cm wzrostu.proszę o pomoc gdzie mam się jeszcze udać

Proszę zacząć od schudnięcia, a dopiero potem szukać innej przyczyny problemów z nogą. Zawsze zaczyna się od elementarnych kroków, wykluczając po kolei przyczyny. Pozdrawiam