Bóle lewej strony głowy, mrowienie w ręce

Witam! Mam pyt od jakiegoś czasu boli mnie lewa strona głowy,teraz częściej ,biorę tabl nie bardzo pomaga,Lewa strona szyji mrowienie w ręce.Ogólnie bóle chodzące .Dzisiaj doszło silne kłucie w sercu, Ciśnienie tętnicze 133/73/69, Nadmieniam leczę się u neurologa na kręgosłup,chory górny i dolny odcinek , dyskopatia ,Obecnie mam pracę dużo stresującą , proszę o poradę tą drogą ponieważ przebywam po za granicami kraju ,,,Pozdrawiam! Krystyna p.s mój wiek 59

Konieczna pełna ocena Neurologiczna
Opisane objawy mogą być związane ze zwyrodnieniem i przeforsowaniem kręgosłupa, ale i ze stresem i nadmiernym napięciem mięśni, wadą postawy, jednostajną pracą, zmeczeniem fizycznym i psychicznym, zaburzeniami nastroju....
Relaks, regularne ćwiczenia, zdrowe odżywianie ,
rozmowa z kimś życzliwym, bliskim... banalne ale ważne !
Pozdrawiam