Bóle łokcia, przykurcz i mrowienia palców po wypadku

mam pytanie odnośnie wypadku który miałem w czerwcu 2013 po 2 tygodniach pojawiły się bóle łokcia, przykurcz oraz na początku września problemy z 4 i 5 palcem u prawej ręki typu mrowienie a dziś jest już przykurcz.emg wykazało uszkodzony nerw łokciowy na wysokości rowka łokcia.OPERACJĘ MAM NA TEN NERW 13 MARCA2014.MOJE PYTANIE CZY PO OPERACJI MAM NADZIEJE ŻE WSZYSTKO DOJDZIE DO NORMY OTRZYMAM JAKIŚ PROCENT ZA TEN USZKODZONY NERW CZY JUŻ NIE SKORO WSZYSTKO BĘDZIE OK.

Szanowany Panie, został Pan zakwalifikowany do zabiegu dekompresji ( odbarczenia uciskanego przez tkanki otaczające) nerwu łokciowego. Jak rozumiem do ucisku doszło na tle urazowym.
Życzę Panu, aby operacja uwolnienia nerwu łokciowego przebiegła bez powikłań i pozwoliła Panu na odzyskanie pełnej sprawności kończyny górnej.

Co do problemu orzeczniczego - ewentualne odszkodowanie będzie Panu przyznane na podstawie badania lekarza orzecznika ( ZUS bądź towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym był Pan ubezpieczony) przeprowadzonego po zakończeniu leczenia. Zasadą jest orzekanie t r w a ł e g o uszczerbku na zdrowiu. Jeśli odzyska Pan p e ł n ą sprawność w zakresie kończyny górnej po leczeniu operacyjnym to w świetle przepisów większości towarzystw odszkodowanie nie będzie Panu przysługiwało. Zawsze istnieje możliwość zaskarżenia niekorzystnej dla Pana decyzji do Sądu, który w trakcie postępowania dowodowego powoła lekarza biegłego celem ustalenia trwałego uszczerbku zdrowia na podstawie tabeli ogłoszonej w Dzienniku Ustaw z 2003r.

Pozdrawiam i zyczę szybiego powrotu do zdrowia.