Bóle łydek podobne do tych po ciężkim wysiłku fizycznym

Prosze o pomoc,bola mnie obydwie nogi lydki,3 tyg juz nie pale bo zaczelam brac htz,naczytalam sie o zakrzepicy i mam stracha, nie mam takich objawow jak goraczka czy obrzek nog, po prostu mnie bola tak jak po ciezkim treningu,stawy kolanowe tez mnie bola,lokciowe tez a mam dopiero 44 lata. Moj ginekolog robil mi badania na hormony z krwi,usg dopochwowe i stwierdzil ze powinnam brac htz bo mam takie zle wyniki,bola mnie takze podudzia,bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz,. Pozdrawiam Jola,

Milena Lubowicz

Jeżeli ból ten wiąże Pani z początkiem przyjmowania HTZ to nie należy tego bagatelizować, tylko trzeba przeprowadzić diagnostykę w kierunku zakrzepicy. Proszę udać się do lekarza, a na razie zrezygnować z dalszego przyjmowania tabletek.
Pozdrawiam