Bóle łydek przy napinaniu po rekonstrukcji ACL

Witam, tydzień temu miałem rekonstrukcję ACL. 3 dni po zabiegu zacząłem napinanie mięśni. od 4 dni mam ból łydki. Jest on po wewnętrznej stronie nogi. Rozpoczyna się od połowy łydki i ciągnie do dołu podkolanowego. Nie mogę napinać tego mięśnia brzuchatego łydki. Sprawia ból przy przyciąganiu palców do siebie. Co to może być? Może być to spowodowane przez nadmierne przyciągniecie palców do siebie i zbytniego napięcia mięśnia?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza wykonującego zabieg.