Bóle łydki a zakrzepica

Witam bardzo prosze o pomoc :-( Od ponad tygodnia boli mbie lewa lydka, z przodu,z tylu. Nie jest opuchnieta, nie ma obrzeku, nie jest zaczerwieniona.Boli jak siedze czy leze jak chodze to mniej. Bylam u lekarza rodzinnego przepisal Nimesil przeciwbolowy i tyle. Bardzo sie boje czy to nie zakrzepica.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
być może to po prostu niedobory magnezu, przy zakrzepicy noga zazwyczaj jest ucieplona i bardzo bolesna.