Bóle łydki po chodzeniu w sandałach

KILKA DNI ZACZĘŁAM NOSIĆ SIADAŁY CAŁY DZIEŃ CHODZIŁAM STOPY MNIE POTWORNIE BOLAŁY NA DRUGI DZIEŃ TEŻ WYSZŁAM W TYCH SANDAŁACH KIEDY NA DRUGI DZIEŃ SIĘ OBUDZIŁAM POTWORNIE BOLAŁA MNIE ŁYDKA PRZY CHODZENIU MNIE STRASZNIE CIĄGNIE TE SANDAŁY SĄ TWARDE W ŚRODKU NADAL CHODZĘ I NADAL MNIE BOLI ŁYDKA BOJE SIĘ ŻE TO SKRZEP BŁAGAM ODPISZCIE SZYBKO W CONGO 24 GODZIN BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM POMOCY !!!!!!! SZYBKO ODPISZCIE BARDZO PILNE

Dzień dobry,

Być może sandały są źle wyprofilowane albo jeżeli są na obcasie bądź koturnie Pani nogi nie są przyzwyczajone do tego rodzaju butów. Najprawdopodobniej naciągnęła Pani mięsień łydki- radzę odstawić na jakiś czas sandały, wykonać masaż całych kończyn dolnych a dolegliwości powinny ustąpić.

Pozdrawiam serdecznie.