Bóle miednicy po upadku na plecy

Witam,mój mąż lat 69 tydzień temu w piątek upadł do tyłu na plecy i głowę z wysokości ok 70 cm.P wizycie na sorze odesłany do domu z zaleceniem odpoczynku (po upadku skarżył się głównie na ból miednicy a rtg nic nie wykazało).Teraz skarzy się na bol głowy,szczególnie w uderzonym miejscu,objawów neurologicznych nie widać, ciśnienie w normie,jestem przerażona co robić?

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza rodzinnego i z nim skonsultować objawy i dolegliwości Pani męża. W razie konieczności udać się na SOR.

Pozdrawiam.