Bóle miesiączkowe i brak okresu 6 miesiecy po porodzie

Witam chciałam się zapytać czy jest moje objawy świadczą o zajściu w ciążę ? 22 będę 6 miesięcy po porodzie miesiączki już występują od 4 miesięcy dodam że nie karmię piersią od 5 miesięcy.Kochałam się do końca 31.05 miałam już bóle podbrzusza jak na miesiączke,wczoraj powinnam dostać miesiączkę mam bóle miesiączkowe lecz miesięczki nie ma.Ostatnia była 7/8 maj zazwyczaj cykl co 28 dni jednak jeszcze jest nie regularna ostatnio przyszła 7 dni wczesniej.Co o tym myśleć ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.