Bóle mięśni i czerwony rumień

od 3 dni boli mnie mięsień prawej ręki a od wczoraj ukazał mi się czerwony rumień od pachy do zgięcia w łokciu. nie wiem co to może być bardzo proszę o poradę . Anna

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Taki objaw może być związany z zapaleniem skórno-mięśniowym, boreliozą i innymi jednostkami chorobowymi. Sugeruję pilnie skonsultować się z internistą lub dermatologiem.