Bóle mięśni i kości oraz gorączka

Od 2 tygodni mamgiroxzke ok 38 stopni i tuż pz wystąpieniu temperatury zaczynaja mnie bóle jakby mięśnie albo kości w rożnych miejscach po wzięciu paracetamolu ból ustaje , strasznie się poce, temperatura spada aż do 34 stopni . Dzisiaj zrobiłem badania ob i crp znacznie podwyższone. Co może mi dolegać?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Podwyższone wskaźniki OB i CRP wskazują na stan zapalny. Proponuję pilnie skonsultować się z lekarzem internistą, który podejmie decyzję o odpowiednim dla Pana leczeniu.