Bóle mięśni i stawów a toczeń

Od ok 5 lat mam bóle mięśni i stawów , tkliwe ciało przy dotyku. Źle znoszę ciepło np. od gorącej kąpieli. Szybko się męczę , mam okresowe nudności. Przewlekłe zapalenie żołądka. Morfologia w normie Ob 2 Crp 2 HIV ujemny Wr ujemny mocz ok zrobiłem nawet Ana na toczeń wyszło 1:80 nie stwierdzono ciał przeciwjądrowych TSH i ft4 w normie ft3 lekko podwyższone. Czy mogę mieć toczeń? Od kilku tygodni mam rumień na twarzy ale możliwe że to po leku symla gdyż biorę go na dwubiegunowke.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecałbym konsultację z reumatologiem celem zebranie dodatkowego wywiadu, pogłębienia diagnostyki oraz postawienie diagnozy. Pozdrawiam.