Bóle mięśni i stawów oraz bezsenność i problemy z przewodem pokarmowym

Witam od kilku miesięcy mam okropne bóle mięśni i stawów ostatnio doszły tez bezsenność ,problemy z przewodem pokarmowym(biegunka,wymioty)bolesne miesiączki oraz krwawienia miedzy miesiączkami,bóle głowy i zawroty tak jakbym traciła równowagę.Czy to mogą być objawy jakiejś poważnej choroby?Bardzo proszę o pomoc bo już jestem tym wszystkim bardzo zmęczona.Dodam jeszcze ze miałam niedawno robione badania krwi i wszystko jest w normie.Moj wiek to 37 lat Z góry dziękuje i pozdrawiam Joanna

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i mogą towarzyszyć różnym jednostkom chorobowym. Myślę że w tej sytuacji warto powtórzyć podstawowe badania krwi oraz skonsultować się z ginekologiem, który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.