Bóle mięśni karku, ud, stóp, rąk i pleców po przebywaniu w jednej pozycji

niecodziennego stanu-bólu moich mięśni. Od pewnego czasu nie mogę dłużej trwać w jednej pozycji np. siedzącej- muszę wstać, poruszać mięśniami, zmienić pozycję. Odczuwam tę dolegliwość szczególnie w mięśniach karku, ud, stóp, rak i pleców. Siedząc muszę zacząć ruszać w jakikolwiek sposób wszystkimi tymi partiami bo inaczej *oszaleję*. Mam już 56 lat. Jakieś 16 lat temu miałem z. tarczycy - w kierunku nadczyn. Pocę się przy wys. temp. i noszenie nawet paru kilogramów stanowi probl. Piotr W-wa

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do reumatologa.