Bóle mięśni łydek u 33-latka

Witam od jakiegoś czasu mam straszny ból łydek. Typowymi objawami są straszny ból w łydkach ciężkśc. < trrudne do określeni mini skurcze mięśńi lydek.. tzn wygląda to tak jakby w mięsniach łydek cos sie poruszalo.. Bardziej opisujac nie sa to skurcze, tylko tak jakby pod skórą lydek na mięsniach coś pulsowalo i to co kilka centymetrów powtarzajac sie co pare chwil. Te mimiaturowe pulsujace stany nie sa bolesne tyko bolą mnie całe lydki a nogi czuje jakby wazyly tone.. proszę o opinie...

Dzień dobry,

Konieczna wizyta u lekarza flebologa oraz przeprowadzenia badania usg z Dopplerem w celu oceny przepływu w naczyniach krwionośnych.

Pozdrawiam serdecznie.