Bóle mięśni, nóg, oczu i uszu

Witamod pewnego czasu bola mnie miesnie,nogi,oczy,uszy mam szumy, bol kregoslupa (wedrujacy)zimne nogi i rece, mam problrmy z trzymaniem moczu czasem nagle i niespodziewanie dopadalo mnie okropne zmeczenie ktore trwalo kilka minut pozatym bardzo mocne zawroty glowy i problemy z rownowaga.Bylam dwau razy u neurologa ktory od 30 lat jest ordynatorem na oddziale neurologi i po dwukrotnym badani mlotkiem stwierdzil ze to nie SM czy mogl sie pomylic?Czy jesli nie ma odchylen w bad to wszysko ok?

Lek. Katarzyna Szymczak

A był wykonany rezonans glowy? Jeśli nie to sugeruję to rozważyć.
Pozdrawiam