Kobieta , 29 lat Witamod pewnego czasu bola mnie miesnie,nogi,oczy,uszy mam szumy, bol kregoslupa (wedrujacy)zimne nogi i rece, mam problrmy z trzymaniem moczu czasem nagle i niespodziewanie dopadalo mnie okropne zmeczenie ktore trwalo kilka minut pozatym bardzo mocne zawroty glowy i problemy z rownowaga.Bylam dwau razy u neurologa ktory od 30 lat jest ordynatorem na oddziale neurologi i po dwukrotnym badani mlotkiem stwierdzil ze to nie SM czy mogl sie pomylic?Czy jesli nie ma odchylen w bad to wszysko ok?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Ortopedia – Ciało ludzkie składa się z blisko 206 kości. Układ kostny i stawowy zapewnia stabilny punkt mocowania dla tkanek miękkich. Kości połączone są ze sobą za pomocą więzadeł i ścięgien. Chronią ważne narządy wewnętrzne, np. mózg, serce, płuca. Pełnią również funkcję magazynu składników mineralnych, wapnia i fosforu, które są dostarczane do różnych części ciała przez krew.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: