Bóle mięśni nóg, zawroty głowy przy tabletkach Atywia

Biorę od 29listopada nowe tabletki antykoncepcyjne (Atywia) wcześniej brałam (Naraya). I od paru dni ma dziwne skutki uboczne bóle mięśni nóg. Chodzenie bardzo mię męczy i do tego mam takie dziwne zawroty głowy ale nigdy bez upadku. I Do tego 117/91.i 90 więc nie wiem czy to dobre czy źle.

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z lekarzem, mam za mało danych aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję odstawić lek do czasu oceny przez lekarza prowadzącego.