Bóle mięśni od 5. miesięcy

Od 5 miesiecy mam paskudne bole miesni ktore budza mnie w nocy. Rano miesnie sa odretwiale i mam problem z utrzymaniem ciezkich przedmiotow i niepelne zakresu ruchu. Od 4 miesiecy jem suplemety z magnezem, wyniki potwiedzily, ze poziom magnezu, potasu i sodu mam prwidlowy, prawidlowe sa tez wyniki badan w kierunku chorob reumatycznych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mięśniowe wymagają dokładnej diagnostyki pod okiem specjalisty reumatologa oraz ewentualnie neurologa.

Witam. Może to też być przypadłość o znaczeniu psychologicznym. proszę sobie przypomnieć co istotnego wydarzyło się 5 miesięcy temu. Czy było to coś, wobec czego czuł się Pan bezradny. Bo ból mięśni kojarzy się z niemocą Pozdrawiam