Bóle mięśni podczas chodzenia

ostatnio mam problemy z nogami bola mnie mięśnie łud jak naciskam jak z tym sobie poradzić często nan problemy z chodzeniem po nocy drętwieją mi nogi i kuleję nim się rozchodzę czy powinnam skontaktować się z lekarzem ogólnym mam 36 lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę zgłosić się do lekarza, przyczyną Pana dolegliwości może być niewydolność krążenia w kończynach, żylna lub tętnicza, ewentualnie zmiany w kręgosłupie. Konieczne jest badanie lekarskie i dalsza diagnostyka.
Pozdrawiam