Bóle mięśni rąk i napięcie w nogach

witam Mam takie pytanie,od jakiegos czasu bola mnie miesnia rak,bol i skurcze ramion,bol nog,nogi takie jakby napiete,ciezki,slabe Mam problemy z kregoslupem ledzwiowym i kregami szyjnymi czy te dolegliwosci moga byc od kregoslupa Dodam ze pracuje w chlodni w minusowych temperaturach i mam nerwice lekowa czy te obawy moga byc tez od nerwicy?za kazdym razem mi cos dolega gdy chodze do lekazy wszystko jest ok Bardzo prosze o porade z gory dziekuje

Jeżeli wyniki badań lekarskich nie pokazały żadnej możliwej przyczyny - być może opisane problemy rzeczywiscie mają podłoże psychiczne. Ale to może stwierdzić jedynie psycholog po osobistej wizycie. Pozdrawiam.