Bóle mięśni, stawów, przepuklina rozworu przełykowego

Dzień dobry ostatnio czuje sie osabiony bola mnie miesnie stawy generalnie czuje sie caly czas jak bym mial grype. Do tego bole zoladka mialem zrobiona endoskopie poza przeuiklina rozworu przelykowego i helikobaktera( ) nic innego nie wykryto. W ten sam dzien zrobilem morfologie i bardzo zmartwił mnie spadek wbc 3.0 i pytanie czy to jest spowodowane ta bakteria czy cos innego sie przyplatalo. Wyniki wbc.3.0 rbc.4.86 hgb.14.6 hct.42.4 plt.192 pct.0.13 mcv.,87 mchc.34.5 rdw.11.7 mpv 6.9 pdw 9.8

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć baranie i udać się do lekarza rodzinnego.