Bóle mięśni, uczucie zimna i stan podgorączkowy u 30-latki

W zeszłym tygodniu, a dokłądnie przed feriami w piatek zaczęłam się żle czuć! W niedziele 02.02.2014 objawy grypy sie nasiliły-bół mięśni ogólne osłabienie łamanie w kościach. W poniedzialek lzałam caly dzien żle sie czułam i to badzo we wtorek troche lepiej ale dopiero w srode stan podgorączkowy(bo taki tylko byl do 37,5) minął! i dopiero w piątek wyszłam z domu. Leczyłam się Teraflu! ale od wczoraj bóle mięsni wróciły uczucie zimna i dzis wystąpił stan podgorączkowy. Co robic?Nigdy tak nie ch.

Witam! Objawy infekcji grypowych i grypopodobnych mogą utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Proszę wypoczywać i dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Warto również udać się do lekarza rodzinnego który przeprowadzi bezpośrednie badania i wykluczy obecność zapalenia oskrzeli czy płuc.