Bóle mięśni ud i łydek

Od jakiegos czasu bola mnie miesnie ud i łydek , czasami nie moge nawet ustac? Czy to moze byc zwiazane z bolem brzucha czy to zwykle zakwasy?

Aleksander Ropielewski

Niestety mam zbyt mało danych żeby Panu jednoznacznie odpowiedzieć. Proszę udać się do lekarza, który mając możliwość przeprowadzenia badania będzie w stanie udzielić pełniejszej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski