Bóle mięśniowe i sztywnienie kończyn

witam od pewnego czasu mam bóle mięśniowe zmęczone mięśnie nóg przy spacerze sztywnieją muszę robić odpoczynki bóle głowy oraz rąk czuje je jakby były z waty nie czuje dłoni także sporadycznie ból karku i słaby ból oka bardziej czuje jakby było twarde i bardzo ciężke ,zęczony wzrok . Dodam że mam przewlekłe zapalenie żołądka lecz lekarze mówią że to nerwica BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ

Na podstawie tych informacji trudno ocenić jaka jest przyczyna i nie ma możliwości postawienia rozpoznania. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka nie daje takich objawów. Można przypuszczać o ewentualnej nawet utajonej infekcji albo o fibromialgii. Proponuję zgłosić się do reumatologa