Bóle migrenowe i mdłości a ryzyko ciąży

mam takie pytanie choruje na migrene a w tych dniach miałam miesiączki 09.-13.07.,28.07-04.08.,18.08.-23.12.09.-17.09.,05.10.-09.10.,21.10.-25.10.byłam u lekarza przepisał mi na wyregulowanie miesiączki tabletki sidretella zaczełam je przyjmować tak jak dostałam miesiączka dnia 21.10 -25.10. przyjmowałam przez 9dni a 27.10. znów mnie złapały bóle migrenowe i mdłości tak zawsze mam ale się nie pokoje bo od tam tej pory nie dostałam miesiączki czy możliwe że mogę być w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak miesiączki w tym momencie najpewniej spowodowany jest wahaniami hormonalnymi. Oczywiście nie mogę wykluczyć ciąży, ponieważ nie wiem nic na temat ewentualnego współżycia.