Bóle na mostku kręgosłupa przedniego

Witam - moje pytanie dotyczy bólu na mostku kręgosłupa przedniego, najgorzej w nocnej porze, przy jakimkolwiek ruchu - RTG wykazał zwyrodnienie przedniego kręgosłupa......zapytałem więc moją P. Doktor czym się można ratować....?????? - w odpowiedzi padło: Paracetamol, czy faktycznie niema na to jakiegoś lekarstwa leczącego, a nie uśmierzającego ból....na razie zażywam Majamil Prolongatum 100 mg i jest duża poprawa, ale jak przestałem kilka dni, to bóle wróciły i znów przeżywałem nocne koszmary.

Majamil czyli diklofenak przyniesie ulgę zapewne ale nalezy zbadać pana czy nie ma dysunkcji ruchowych lub ograniczenia ruchu w klatce piersiowej lub kręgosłupie piersiowym i stąd wynikających problemów . Długotrwłe przyjmowanie diklofenaku grozi chorobą żołądka.