Bóle na wysokości klatki piersiowej podczas chodzenia

Witam , od 1,5 męczy mnie ból pleców. Mam 28 lat. Nigdy wcześniej nie bolały mnie plecy. Zaczęło się jednego dnia - obudziałam się - straszny ból na wysokości klatki piersiowej - czy stałam , leżałam , chodziłam - ból tam był. Zrobiłam prześwietlenie - nic nie wykazało. Ból nie dawał żyć - rezonans wyszedł ok. Rano uczucie jakby mięsnie były przytrzasniete, strasznie spięte. Lekarz: wszystko ok, bóle mięsni, kręgarz: wysunięte kręgi, chiropratkor : choroba sheuermana. Co to moze byc ? Anna

Witam, biorąc pod uwagę, że 3 osoby już Panią badały, to ciężko mi z tak szczątkowymi danymi postawić diagnozę. Z mojego doświadczenia jest to prawdopodobnie problem blokady międzykręgowej. Proponuję udać się do terapeuty pracującego metodą Ackermanna.
Pozdrawiam