Bóle nad jajnikiem z niewiadomych przyczyn

Miałam robione usg i mam wszystko w porządku Konsultacja chirurgiczna może zrosty zaleconą mam kolonoskopie na którą oczekuję. Badanie moczu CRP 23 stan zapalny. Konsultacja ginekologiczna torbiel na jajniku 3,5 cm diagnoza :że ból jest wyżej niż jajnik Przy namacaniu również boli Nic nie pomaga ani środki przeciwbólowe typu pyralgina itp jak również rozkurczowe typu no-spa. Już nie wiem co robić Proszę o fachową pomoc i poradę, bo nie wiem, do jakiego lekarza mogę się jeszcze udać.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani dokładnego umiejscowienia bólu oraz tego czy ból występuje ciągle, czy jest napadowy, czy gdzieś promieniuje. Warto byłoby wykonać USG jamy brzusznej nie tylko ginekologiczne, ewentualnie zastanowić się nad tomografią komputerową. Chirurg ogólny wydaje się najlepszym specjalistą w Pani wypadku.
Pozdrawiam